WebMail/Poczta  |  WebAdmin  |  e-mail Admin  |  Domeny 
FirmaUsługiPortfolioPomocKontakt
 
Menu
 
 
 
Call Center
strony internetowe Opole - doradca

Zamów wizytę doradcy
tel. 600 66 99 36
 
new4mat.com na Facebooku
Profil działalności
 

FIRMA

new4mat.com jest dynamicznie rozwijającą się firmą nowych technologii zajmująca się dostarczaniem usług w sieci Internet oraz produkcją oprogramowania. Działalność prowadzona jest w Opolu w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.


NASZA OFERTA

Świadczymy usługi z zakresu obsługi domen internetowych, hostingu, profesjonalnych serwisów WWW oraz e-marketingu. Kompleksowość oferty pozwala nam na skuteczne działanie i realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

Od kilku lat tworzymy i wdrażamy autorskie oprogramowanie z zakresu e-commerce oraz CMS. Oprogramowanie to jest hostowane na dedykowanych urządzeniach serwerowych w naszym DataCenter. Tworząc zarówno środowisko hostingowe jak i aplikacje działające w nim, mamy możliwość optymalizacji współdziałania tych komponentów.

Naszą specjalnością stały się systemy zarządzania treścią (n4CMS), które w bardzo łatwy sposób pozwalają naszym Klientom na aktualizację witryn internetowych. Oferowane aplikacje wyposażane są w edytory WYSIWYG zbliżone możliwościami do popularnych edytorów tekstu, dodawane fotografie są automatycznie przeskalowane
i optymalizowane.

Witryny internetowe i aplikacje mogą być przez nas objęte usługami pozycjonowania w wyszukiwarkach i katalogach internetowych. Zapewnia większą widoczność witryn w gronie konkurencji.

Firma obsługuje obecnie kilkaset domen internetowych oraz kilka tysięcy kont pocztowych. Wykonaliśmy już ponad 1000 witryn i aplikacji internetowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie rozwiązania niezbędne do biznesowego wykorzystania możliwości jakie stwarza Internet.


DOŚWIADCZENIE I PROGRESYWNOŚĆ

new4mat.com to przede wszystkim ludzie - zespół doświadczonych projektantów i specjalistów od technologii internetowych i marketingu.

Aby spełnić oczekiwania Klientów, nieustannie rozbudowujemy infrastrukturę techniczną i wdrażamy nowe technologie informatyczne. Zapewnia to stały wzrost możliwości oferowanych usług oraz umożliwia ich pełne dopasowanie do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Naszą wiedzę i doświadczenie staramy się jak najlepiej wykorzystać, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni ze współpracy z nami oraz świadczonych przez nas usług.

 
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności
Informacja o ochronie i przetwarzaniu danych osobowych

 
Code and design by   new4mat.com Administracja