WebMail/Poczta  |  WebAdmin  |  e-mail Admin  |  Domeny 
FirmaUsługiPortfolioPomocKontakt
 
Menu
 
 
 
Call Center
strony internetowe Opole - doradca

Zamów wizytę doradcy
tel. 600 66 99 36
 
new4mat.com na Facebooku
 
Pośrednictow pracy to bardzo specyficzna branża, wymagająca niestandardowych i zoptymalizowanych rozwiązań.

Przyjazna edycja ofert
Oferta musi być aktualna. Aby sprostać temu wymaganiu przygotowaliśmy prosty w obsłudze edytor WYSIWYG działaniem zbliżony do popularnych edytorów tekstu.

Niestandardowa oprawa graficzna
Część z Klientów w branży usługowej oczekuje od witryny internetowej przede wszystkim funkcji reprezentacyjno-informacyjnej. W zwązku z tym staramy się odpowiedznio dobranym designem witryny podkreślić markę i prestiż firmy.

Czytelność i łatwość nawigacji Usługi, to przede wszystkim duża ilość informacji, które muszą być czytelnie zaprezentowane. Nawigacja musi być prosta i przyjazna.

Łatwe dodawanie fotografii i załaczników
Teraz nie trzeba już obrabiać zdjęć, optymalizować fotografii. Moduł wbudowany w aplikację samodzielnie ustawi rozmiary fotografii, zkompresuje je oraz wykona miniatury i powiększenia.

Drukowanie ofert
Każda oferta wraz z danymi teleadresowymi i logiem biura w bardzo łatwy sposób może być wydrukowana przez klienta.

Rozbudowana prezentacja oferty
Często prezentacja oferty musi przybrać formy nieszablonowe, mechanizmy wdrażane przez naszą firmę dają Klientom możliwość swobody w wyborze formy prezentacji.

Newsletter ofertowy
Jednym z najważniejszych składników witryny w w/w branży jest newsletter ofertowy, który jest automatycznie generowany na podstawie zawartości bazy ofert. Subskrybenci mają możliwość wyboru kategorii ofert oraz automatycznej desubskrybcji. Narzędzie to pozwala podtrzymywać kontakt Klientów z witryną.

Wersje obcojęzyczne
Twoja oferta może teraz dotrzeć nie tylko do klientów z Polski. Łatwa edycja wielojęzyczna pozwoli otworzyć nowe rynki.

Aplikacja do zarządzania pracownikami
Zarządzanie pracownikami dostosowane do specyfiki firm oferujących pracę w Unii Europejskiej wraz z rozbudowanym systemem bazodanowym.

W wyniku współpracy z fimami pośrednictwa pracy powstały w naszej firmie zarządzalne witryny i aplikacje internetowe dla:
 • Axell Sp. z o.o.
 • RadarWorld
 • Europejskie Centrum Pracy Sp. z o.o.
 • Grand Tour Venus
 •  
  Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności
  Informacja o ochronie i przetwarzaniu danych osobowych

   
  Code and design by   new4mat.com Administracja