WebMail/Poczta  |  WebAdmin  |  e-mail Admin  |  Domeny 
FirmaUsługiPortfolioPomocKontakt
 
Strony internetowe i system n4CMS
 

CMS – SZYBKA EDYCJA STRONY INTERNETOWEJ

Aplikacja n4CMS działa w przeglądarce internetowej, w związku z czym posiada bardzo małe wymagania sprzętowe i programowe po stronie Klienta oraz jest praktycznie niezależna od platformy systemowej. Bezpośrednie działanie w sieci Internet umożliwia dostęp praktycznie przez każde łącze, nawet komutowane klasy 56kbps czy GPRS. Uniezależnia to naszych Klientów od konieczności posiadania dedykowanego łącza szerokopasmowego czy konieczności instalacji specjalistycznego oprogramowania.

Dołączanie do edytowanych tekstów obrazków czy fotografii nie wymaga przygotowania kilku wersji rozmiarowych, gdyż aplikacja n4CMS samodzielnie dokonuje skalowania i kompresji. Bardzo łatwo też dołączyć do edytowanych treści załączniki. Aplikacja CMS bez potrzeby stosowania klienta FTP prześle wybrane dokumenty do repozytorium na serwerze i automatycznie utworzy odnośniki.


TECHNOLOGIA

Tworzymy witryny oparte zarówno o system plików (generowanie za pomocą języków skryptowych) jak i współpracujące z relacyjnymi bazami danych. W miarę potrzeb potrafimy połączyć lokalne aplikacje bazodanowe z witryną internetową, tak aby wybrane treści mogły być automatycznie publikowane, lub aby zapewnić kanał komunikacji między witryną a wewnętrzną aplikacją. Oferujemy także pomosty międzyaplikacyjne np. do połączenia sklepu internetowego z aplikacją  magazynową działającą lokalnie u Klienta.

 
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności
Informacja o ochronie i przetwarzaniu danych osobowych

 
Code and design by   new4mat.com Administracja