WebMail/Poczta  |  WebAdmin  |  e-mail Admin  |  Domeny 
FirmaUsługiPortfolioPomocKontakt
 
Blokada portu 25
 
Od 1 grudnia 2009 roku TP S.A. wprowadziła zmiany w usłudze "bezpieczny dostęp", które dotyczą funkcjonowania poczty elektronicznej. Zmiana polega na ograniczeniu komunikacji pomiędzy programami pocztowymi, a serwerami poprzez port 25.

18 maja 2010 roku Telefonia DIALOG S.A. również wprowadziła blokadę portu 25 dla usług DialNet oraz DialNet e-WRO.

12 marca 2013 r. Netia S.A. rozpoczęła blokadę portu 25 (dla usług internetowych z dynamicznie przydzielanym adresem IP). Więcej informacji: Komunikat na witrynie netia.pl


Wyłączenie blokady portu 25 - Neostrada TP
Wyłączenie blokady portu polega na zmianie danych dostępowych (loginu) do usługi. Abonenci, którzy nie chcą korzystać z ochrony, mogą wyłączyć działanie funkcjonalności, dodając do swojego loginu do usługi neostrada tp przedrostek "PODSTAWOWY-" lub "BEZ_OCHRONY-".

Jeżeli login to: 123456789@neostrada.pl
należy zmienić na:
PODSTAWOWY-123456789@neostrada.pl

 • Pomoc na stronach internetowych TP S.A.


Zmiana portu SMTP z 25 na 587 - Neostrada TP
Dla kont pocztowych obsługiwanych przez nasze systemy możliwe jest skonfigurowanie obsługi SMTP na porcie 587 zamiast 25. Zmiany należy dokonać w konfiguracji klienta pocztowego.

 • Pomoc na stronach internetowych TP S.A.


UWAGA!
Zmiany w funkcjonowaniu poczty nie dotyczą tych internautów, którzy wysyłają e-maile logując się do serwisu internetowego (strony WWW dostawcy poczty) - WebMail/Poczta.
 
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności
Informacja o ochronie i przetwarzaniu danych osobowych

 
Code and design by   new4mat.com Administracja 


Polecamy: www.radcyprawni-bialystok.pl